Presentasjon
| Tilbehør | Adapter |
| Tilkobling | USB-C - 3.5mm |
| Produktfarge | Grå |
| Funksjonalitet | Audio |
| Produktserie | AV161 |
| Kabel lengde | 0.15m |
Salgspakke
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Adapter |
| Produktets tilstand | Ny |
0,00 NOK
På lager
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Få bestillingen din i tide med våre effektive og pålitelige leveringstjenester.
Fra spørsmål om produkter til etter-salgsstøtte, er vårt team av spesialister her for å hjelpe deg.
Hvis du ikke er helt fornøyd med kjøpet ditt, vennligst kontakt vårt kundeserviceteam. Se mer



| Tilbehør | Adapter |
| Tilkobling | USB-C - 3.5mm |
| Produktfarge | Grå |
| Funksjonalitet | Audio |
| Produktserie | AV161 |
| Kabel lengde | 0.15m |
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Adapter |
| Produktets tilstand | Ny |

Brzo stiglo.
Sve je odlično .
Alternative produkter
Du kan også like
Ofte kjøpt sammen
Oppgrader til
Populære i samme kategori