Presentasjon
| Tilbehør | Kabel |
| Tilkobling | USB-A - Lightning |
| Produktfarge | Hvit |
| Funksjonalitet | Data og Lading |
| Produktserie | NB103 |
| Kabel lengde | 1m |
| Effekt | 18W |
Salgspakke
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |
0,00 NOK
På lager
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Få bestillingen din i tide med våre effektive og pålitelige leveringstjenester.
Fra spørsmål om produkter til etter-salgsstøtte, er vårt team av spesialister her for å hjelpe deg.
Hvis du ikke er helt fornøyd med kjøpet ditt, vennligst kontakt vårt kundeserviceteam. Se mer

| Tilbehør | Kabel |
| Tilkobling | USB-A - Lightning |
| Produktfarge | Hvit |
| Funksjonalitet | Data og Lading |
| Produktserie | NB103 |
| Kabel lengde | 1m |
| Effekt | 18W |
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |

Alternative produkter
Du kan også like
Ofte kjøpt sammen
Oppgrader til
Populære i samme kategori