Presentasjon
| Tilbehør | Kabel |
| Uttrekkbar kabel | Nei |
| Tilkobling | USB-C - USB-C |
| Produktfarge | Svart |
| Funksjonalitet | Data og Lading |
| Produktserie | Tungsten Gold |
| Kabel lengde | 2m |
| Effekt | 100W |
Salgspakke
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |
0,00 NOK
På lager
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Få bestillingen din i tide med våre effektive og pålitelige leveringstjenester.
Fra spørsmål om produkter til etter-salgsstøtte, er vårt team av spesialister her for å hjelpe deg.
Hvis du ikke er helt fornøyd med kjøpet ditt, vennligst kontakt vårt kundeserviceteam. Se mer





| Tilbehør | Kabel |
| Uttrekkbar kabel | Nei |
| Tilkobling | USB-C - USB-C |
| Produktfarge | Svart |
| Funksjonalitet | Data og Lading |
| Produktserie | Tungsten Gold |
| Kabel lengde | 2m |
| Effekt | 100W |
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Kabel |
| Produktets tilstand | Ny |

Incarc supercharge 45W Samsung S24 Ultra. Calitate ft buna, rezistent. Calitate Baseus! Recomand!
Arata ft robust si rezistent, varianta de 2 m pt samsung incarca super fast charge, iar la pretul de 29 RON, e chiar chilipir.
Se poate incarca cu el, se pot copia date, merge pe incarcare supercharge 20w S21 ultra. Arata produsul calitativ, plus are si scai pentru a fi impachetat.
Este compatibil pentru incarcarea si transferul de date pentru un Samsung A51 ?
Foarte bun, incarc cu el macbook pro la 83W si incarca fara probleme . Constructia pare rezistenta in timp, o sa vedem :D . Cel mai mare avantaj este faptul ca nu este batos deloc , poti sa il indoi cum ai nevoie si are un scai cu crea sa il strangi frumos cand nu il folosesti.
Alternative produkter
Du kan også like
Ofte kjøpt sammen
Oppgrader til
Populære i samme kategori