Presentasjon
| Eksternt tilbehør | Ekstern batteri |
| Integrert kabel | Nei |
| Batterikapasitet | 20000mAh |
| Utgangsport | 2 x USB-A |
| Ladeeffekt | 18W |
| Ladeteknologi | Hurtiglading |
Salgspakke
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Ekstern batteri |
| Produktets tilstand | Ny |
0,00 NOK
På lager
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Få bestillingen din i tide med våre effektive og pålitelige leveringstjenester.
Fra spørsmål om produkter til etter-salgsstøtte, er vårt team av spesialister her for å hjelpe deg.
Hvis du ikke er helt fornøyd med kjøpet ditt, vennligst kontakt vårt kundeserviceteam. Se mer


| Eksternt tilbehør | Ekstern batteri |
| Integrert kabel | Nei |
| Batterikapasitet | 20000mAh |
| Utgangsport | 2 x USB-A |
| Ladeeffekt | 18W |
| Ladeteknologi | Hurtiglading |
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Ekstern batteri |
| Produktets tilstand | Ny |
Alternative produkter
Du kan også like
Ofte kjøpt sammen
Oppgrader til
Populære i samme kategori