Bilader med USB-C-kabel Lisen, 101W, 3.25A, 1 x USB-A - 3 x USB-C, Svart YL0223120021
ID: 374548
EAN: 6941237431318
Inkludert avgifter. Frakt beregnes ved kassen.
24 måneder
På lager
Tidsriktig levering garantert
Få bestillingen din i tide med våre effektive og pålitelige leveringstjenester.
Ekspert kundestøtte
Fra spørsmål om produkter til etter-salgsstøtte, er vårt team av spesialister her for å hjelpe deg.
Returner produktet
Hvis du ikke er helt fornøyd med kjøpet ditt, vennligst kontakt vårt kundeserviceteam. Se mer
Vis alle detaljer
Presentasjon
Uttrekkbar kabel Nei
Kabelkontakt USB-C
Hurtiglading Ja
Port (utgang) lader 1 x USB-A / 3 x USB-C
Ladeeffekt 101W
Ladeteknologi Adaptiv hurtiglading / Mi Fast Charge / Power Delivery / Hurtiglading
Ladetyp Bilader med USB-C-kabel
Salgspakke
Emballasje Blister
Lisen
  • Effektiv lading
  • Lisen-billaderen tilbyr høy effekt for rask lading av enheter direkte i bilen.
  • Fire porter
  • Spesifikasjoner:
  • Materialer: ABS, polykarbonat;
  • Porter: 3x Type-C, USB-A;
  • Maksimal effekt: 101W;
  • Inngangsspenning: 12V/5A, 24V/5A;
  • Utgang USB-A / USB-C2 / USB-C3: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A;
  • Utgang USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A;
  • Effekt USB-A: 36W;
  • Effekt USB-C2 / USB-C3: 36W;
  • Effekt USB-C1: 65W;
  • Dimensjoner: 72 x 54 x 30mm;
  • Vekt: 32g;
  • Pakken inkluderer: bilader, Type-C til Type-C-kabel.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%