Presentasjon
| Tilbehør | Kabel |
| Uttrekkbar kabel | Nei |
| Tilkobling | USB-C - USB-C |
| Produktfarge | Hvit |
| Funksjonalitet | Data og Lading |
| Kabel lengde | 1m |
| Effekt | 60W |
Salgspakke
| Emballasje | Blister |
0,00 NOK
Ikke på lager
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Få bestillingen din i tide med våre effektive og pålitelige leveringstjenester.
Fra spørsmål om produkter til etter-salgsstøtte, er vårt team av spesialister her for å hjelpe deg.
Hvis du ikke er helt fornøyd med kjøpet ditt, vennligst kontakt vårt kundeserviceteam. Se mer





| Tilbehør | Kabel |
| Uttrekkbar kabel | Nei |
| Tilkobling | USB-C - USB-C |
| Produktfarge | Hvit |
| Funksjonalitet | Data og Lading |
| Kabel lengde | 1m |
| Effekt | 60W |
| Emballasje | Blister |



Spesielt for deg
Du fortjener å være helt fornøyd. Denne kabelen defineres av premium kvalitet og topp ytelse for å sikre deg en unik opplevelse.
En virkelig glede
Ønsker du full lading på rekordtid? Velg denne kabelen og du vil merke hvordan batteriprosentene øker raskt!
Spesifikasjoner:
Materialer: nylon, polykarbonat;
Kontakter: 2 x Type-C;
Effekt: 60W;
Kabellengde: 1m.

Alternative produkter
Du kan også like
Ofte kjøpt sammen
Oppgrader til
Populære i samme kategori