Presentasjon
| Translation missing: nb.prezentare.cablu_retractabil | Nei |
| Kabelkontakt | USB-C |
| Produktserie | AC-18E |
| Utgang | USB-C (5V / 0.55A) |
| Hurtiglading | Nei |
| Kabel lengde | 1m |
| Ladeeffekt | 2.75W |
| Ladeteknologi | Standard Charge |
| Ladetyp | Vegglader med Kabel |
Salgspakke
| Emballasje | Bulk |
| Innhold | Nettlader |
| Produktets tilstand | Ny |

