Nettverkslader Colorum CLS30-AC-14, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, Oransje
ID: 335766
EAN: 5907457731189
Inkludert avgifter. Frakt beregnes ved kassen.
24 måneder
På lager
Tidsriktig levering garantert
Få bestillingen din i tide med våre effektive og pålitelige leveringstjenester.
Ekspert kundestøtte
Fra spørsmål om produkter til etter-salgsstøtte, er vårt team av spesialister her for å hjelpe deg.
Returner produktet
Hvis du ikke er helt fornøyd med kjøpet ditt, vennligst kontakt vårt kundeserviceteam. Se mer
Vis alle detaljer
Presentasjon
Uttrekkbar kabel Nei
Produktserie CLS30-AC-14
Utgang USB-A (5V / 4.5A / 5V / 3A / 9V / 2A / 12V / 1.5A) / USB-C (5V / 3A / 15V / 2A / 20V / 1.5A)
Hurtiglading Ja
Port (utgang) lader 1 x USB-A / 1 x USB-C
Ladeeffekt 30W
Ladeteknologi Adaptiv hurtiglading / Mi Fast Charge / Power Delivery / Hurtiglading
Ladetyp Nettlader
Salgspakke
Emballasje Blister
Innhold Nettlader
Produktets tilstand Ny
Colourum nettverkslader - oransje
Leter du etter en effektiv og stilig lader til enhetene dine?
Colourum Network Charger er den perfekte løsningen, med en effekt på 30 W og 3A for rask og sikker lading.
Denne laderen er kompakt og enkel å ta med seg, og er ideell både på reise og til hverdags.
Incarcator Retea Colorum CLS30-AC-14, 30W, 3A, 1 x USB-A - 1 x USB-C, Portocaliu Funksjoner:
- Effekt: 30 W
- Strømstyrke: 3A
- Porter: 1 x USB-A / 1 x USB-C
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%