Presentasjon
| Utgang | QI (5V / 1A / 9V / 1.67A) |
| Hurtiglading | Ja |
| Ladeeffekt | 15W |
| Ladeteknologi | QI Hurtig Trådløs / MagSafe |
| Ladetyp | Trådløs billader |
Salgspakke
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Trådløs billader |
| Produktets tilstand | Ny |
0,00 NOK
Ikke på lager
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Få bestillingen din i tide med våre effektive og pålitelige leveringstjenester.
Fra spørsmål om produkter til etter-salgsstøtte, er vårt team av spesialister her for å hjelpe deg.
Hvis du ikke er helt fornøyd med kjøpet ditt, vennligst kontakt vårt kundeserviceteam. Se mer








| Utgang | QI (5V / 1A / 9V / 1.67A) |
| Hurtiglading | Ja |
| Ladeeffekt | 15W |
| Ladeteknologi | QI Hurtig Trådløs / MagSafe |
| Ladetyp | Trådløs billader |
| Emballasje | Blister |
| Innhold | Trådløs billader |
| Produktets tilstand | Ny |



Juster for den perfekte vinkelen
Det roterende hodet på 360 grader gir full frihet til å justere telefonens posisjon. Det teleskopiske armen lar deg justere avstanden etter preferanse, slik at du kan nyte optimal skjermvisning til enhver tid.
Praktisk og effektivt
Nå kan du lade telefonen og følge kjøreanvisningene samtidig. Hvordan er det mulig? Med hjelp av den nye bilholderen med trådløs lading, som strømforsyner telefonen mens du kjører, slik at du kan nyte turen uten bekymringer for utladet batteri.
Spesifikasjoner
Material: ABS, sinklegering, herdet glass;
Monteringstype: sugekopp;
Montering: dashbord, frontrute;
Strømtilførselsport for holder: USB-C;
Ladekraft Qi2: 15W;
Lengde på teleskoparm: maks. 15.5cm;
Dimensjoner: 58 x 58 x 155mm;
Vekt: 170g.

Alternative produkter
Du kan også like
Ofte kjøpt sammen
Oppgrader til
Populære i samme kategori