Presentasjon
| Tilbehør | Kabel |
| Uttrekkbar kabel | Nei |
| Tilkobling | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Produktfarge | Blå |
| Funksjonalitet | Lading |
| Kabel lengde | 1.5m |
| Effekt | 100W |
Salgspakke
| Emballasje | Blister |
0,00 NOK
På lager
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Få bestillingen din i tide med våre effektive og pålitelige leveringstjenester.
Fra spørsmål om produkter til etter-salgsstøtte, er vårt team av spesialister her for å hjelpe deg.
Hvis du ikke er helt fornøyd med kjøpet ditt, vennligst kontakt vårt kundeserviceteam. Se mer







| Tilbehør | Kabel |
| Uttrekkbar kabel | Nei |
| Tilkobling | USB-C - Lightning / microUSB / USB-C |
| Produktfarge | Blå |
| Funksjonalitet | Lading |
| Kabel lengde | 1.5m |
| Effekt | 100W |
| Emballasje | Blister |



Esset i ermet
Ønsker du å kunne lade ett, to eller tre enheter samtidig på kortest mulig tid? Med denne kabelen vil du ha en perfekt opplevelse.
100% batteri i et blunk
Har du ennå ikke funnet en kabel du er helt fornøyd med? Velg denne og du vil se hvordan batteriprosentene øker raskt!
Spesifikasjoner:
Materialer: nylon, aluminiumslegering;
Plugger: 2x Type-C, Lightning, Micro-USB;
Type-C effekt: 100W;
Lightning effekt: 20W;
Micro-USB effekt: 18W;
Dataoverføringshastighet: 480mbps;
Type-C strømutgang: 6A;
Lightning strømutgang: 2.4A;
Micro-USB strømutgang: 2A;
Kabellengde: 1.5m.

Alternative produkter
Du kan også like
Ofte kjøpt sammen
Oppgrader til
Populære i samme kategori